Скарга на неправамоцныя дзеянні мадэратара.

 
Тема закрыта
Аўкцыён http://ay.by/lot/lyudmla-rubleskaya-nochy-na-plyabanskih-mlynah-5011769332. html

У апісанні лота была спасылка на старонку сайта "Нашай Нівы", дзе быў рэйтынг кніг года, каб паказаць яе каштоўнасць.
Нейкі ананімны мадэратар (спадзяюся ў вас захоўваюцца логі) выдаліў спасылку на Нашу Ніву з аргументацыя парушэння пункту 1.9 правілаў.
Звяртаю ўвагу персанала сайта, што "Наша Ніва" не з'яўляецаа аўкцыёнам, не прадае аналагічныя тавары і не ўтрымлівае мае (прадаўца) кантактныя дадзеныя.

У сувязі з гэтым прашу вярнуць назад спасылку ў апісанні лота на старонку сайта "Наша Ніва" з рэйтынгам кніг, як гэта было раней, а з мадэратарам правесці дадатковую размову наконт яго парушэння правіл.
mzv, модератор удалил ссылку на данную страницу ссылаясь на пункт Правил аукциона: 1.5. Запрещается включать в заявки при описании предлагаемых к продаже предметов и услуг информацию рекламного характера в виде текстов, графики или в иной форме. Однако, по технической ошибке ссылка была удалена по пункту 1.9. При более детальном рассмотрении страницы, на которую была дана ссылка, было установлено, что ссылка не нарушает пункт правил 1.5 и тем более пункт 1.9. Ссылка восстановлена. Приносим свои извинения. Спасибо за понимание.
ок, спадзяюся мадэратар ў будучым будзе больш уважлівым, як гаварыцца "with great power comes great responsibility"
Ха, вельмі добра, што прызналі. Дарэчы, у мяне была дакладна такая ж сітуацыя ў лоце з прыстаўкай Sega Portable. У апісанні я ўказаў спасылку на апісанне прыстаўкі на сайце Віртуальных радасцяў, якую таксама выпілавалі без асаблівых разглядаў і ўдакладненняў( Але так як я не скардзіўся, то назад яе, адпаведна, не запілавалі(( Пічаль(((